Tester automatický (18237)

Měsíčně:3 200 EUR
Místo:Bratislava
Začátek:11/2019, Délka: 12 měsíců
Home office:neuvedeno
Pre nášho klienta z oblasti bankových produktov hľadáme šikovného a motivovaného automatizovaného testera.

Parametre:

Pozícia:Automatizovaný Tester
Lokalita: Bratislava
Forma spolupráce: Freelance / Full-time contract
Začiatok spolupráce: ASAP

O projekte:
-spoločnosť pôsobiaca v oblasti card-payment systému rozširuje svoj projektový tím
-klient hľadá automatizovaného testera pre oblasť online platieb na medzinárodnej úrovni

Náplň práce:
-participácia na príprave projektovej dokumentácie, analýza dokumentácie a požiadaviek zákazníka
-príprava a realizácia manuálnych a automatizovaných testov (funkčných, regresných, smoke, performance)
-definovanie a spúšťanie funkčných a nefunkčných testovacích prípadov
-analýza a koordinácia riešenia zistených defektov a celkové vyhodnocovanie úspešnosti testovania
-poskytovanie odbornej spolupráce a aktívna komunikácia s členmi tímu

Požiadavky:
-minimálne 3 roky skúseností
-znalosť metodológie vývoja SW aplikácií a testovacích procesov v IT
-znalosť SQL a Unix
-znalosť práce v JIRA

Vítané:
-motivácia učiť sa nové technológie
-anglický jazyk

Mám zájem, kontaktujte mě

Máte dotaz?

Tomáš Hulík

tomas.hulik@coolpeople.sk

+421 908 701 469