Tester (18821)

Pardubice
7/2020 (12m)
Kontrakt přes CP
30%
90 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Máte zkušenosti s testováním softwaru a chcete tyto znalosti rozšířit o automatické testování? Na kontrakt přes CoolPeople hledám zapáleného Testera s analytickým myšlením a schopností řídit testování svěřených částí aplikace a zajistit tak bezproblémový průběh systémových, integračních, end-to-end a akceptačních testů. Můžete se těšit na velice zajímavý projekt z oblasti pojišťovnictví, skvělé a moderní pracovní prostředí a zázemí silné a prosperující společnosti.

Náplň práce:
- řízení testování svěřených částí aplikace a zajištění bezproblémového průběhu
  systémových, integračních, end-to-end a akceptačních testů
- tvorba dokumentace (správa a aktualizace veškeré dokumentace týkající se testů
  svěřených aplikací, zajištěný dostupnosti informací týkajících se stavu, změn,
  funkčnosti a dalších charakteristik)

Požadavky:
- dobré koncepční a analytické dovednosti
- praktické zkušenosti (min. 2 roky) s testováním aplikací, zajišťováním kvality software,
- zkušenosti s různými typy testů (unit, funkční, integrační, zátěžové, cash, automatizované)
- schopnost řídit testování svěřených částí aplikace a zajištění bezproblémového průběhu
- schopnost vytvářet dokumentaci
- zkušenost s přípravou testovacích plánů, testových případů a skriptů (manuálních) a
  testovacích dat
- znalost automatizovaných testovacích nástrojů SoapUI
- dobrá znalost anglického jazyka