Business Analyst (19168)

Praha
7/2020
HPP Klient
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Hledáte zajímavou práci ve společnosti s nadnárodním zázemím? Pro našeho klienta, který v současné době provozuje 140 prodejen s drogistickým zbožím v celé ČR hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného IT Business Analytika s výbornou znalostí s SQL. Zapojíte se do přátelského a inspirativního týmu zkušených kolegů, kteří pracují na vývoji nového SW řešení. Budete se podílet na zajištění podpory a provozu svěřených informačních systémů a aplikací. Těšit se můžete na velice zajímavou a zodpovědnou práci a skvěle dostupnou pracovní lokalitu v oblasti Pankrác.

Náplň práce:
- poskytování konzultace IT uživatelům
- konsolidace a definice požadavků na rozvoj IT systémů
- business/IT procesní a datová analýza
- návrh technických řešení ve spolupráci s IT experty
- zadávání požadavků na vývoj externím IT dodavatelům a testování jejich řešení
- řízení a administrace drobného rozvoje IT systémů

Požadavky:
- dobré znalosti a zkušenosti s SQL
- zkušenosti s procesy (modelování např. v xls, doc.)
- analytické techniky (procesní a datová analýza)
- znalost business analýzy nebo vývoje SW
- anglický jazyk na komunikativní úrovni

Bonusy:
- zajímavá a zodpovědná práce v prosperující společnosti
- práce v přátelském a inspirativním týmu
- skvěle dostupná pracovní lokalita v oblasti Pankrác
- možnost zúčastnit se tvorby nových produktů a procesů
- flexibilní pracovní doba
- firemní akce
- stravenky