Cloud Architect (19324)

Praha
6/2020
HPP Klient
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Do společnosti patřící mezi největší dodavatele informačních technologií v České republice a zemích střední Evropy hledám na hlavní pracovní poměr Senior Cloud Architekta se širokým přehledem v oblasti ICT, výborným analytickým myšlením a schopností naslouchat. Budete se podílet na návrhu architektury cloudových řešení a hybridních cloudových řešení, migrace infrastruktury a aplikací do cloudu, disaster recovery v cloudu a další.

Náplň práce:
- analýza požadavků zákazníka
- návrh architektury a možných technických řešení
- plánovaní a technické vedení projektů
- příprava nabídek, finančních nákladů a časové náročnosti
- prezentace a prosazování projektů
- realizace projektů a tvorba dokumentů
- vytváření zadání pro expertní týmy a vyhodnocení práce
- studium nových technologií a jejich testování
- aktivní komunikace se zákazníky na různých úrovních organizace

Požadavky:
- široký přehled v ICT technologiích, zejména oblasti cloudových řešení a datových centrech
- znalost Azure nebo AWS řešení IaaS, PaaS a SaaS
- schopnost dekomponovat problém na dílčí celky
- schopnost pracovat s neúplnými informacemi a zjišťovat si dodatečné informace
- principy vícevrstvé architektury a servisně orientované architektury (SOA)
- vynikající schopnost sdělovat technické informace
- schopnost komunikace, důvěryhodnost, odpovědnost, samostatnost a týmového ducha
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Výhody:
- zkušenost s migrací datových center a aplikací do jiných lokalit / cloudu
- technické certifikace v oblasti Azure nebo AWS

Bonusy:
- zázemí významné společnosti
- zajímavou a aktivní práci na projektech
- příjemné pracovní prostředí
- možnost realizace vlastních podnětů
- časovou flexibilitu
- odpovídající platové podmínky a motivující bonusový systém
- systém zaměstnaneckých benefitů