Junior C# Developer (19379)

Zlín
5/2020
HPP Klient
10%
60 000 CZK
Do společnosti rodinného typu, která se na mezinárodním IT trhu pohybuje více než 25 let, hledám na hlavní pracovní poměr juniorního C# Developera se znalostí vývoje v prostředí .NET. Zapojíte se do sehraného týmu profesionálů, který pracuje na analýze problémů, návrhu, programování, testování a implementace řešení pro zákazníky střední Evropy.

Náplň práce:
- analýza problémů, návrh, programování, testování a implementace řešení
- vývoj ERP systému na platformě MS .NET
- sběr dat přes OPC UA a jejich vyhodnocování v SW Prediktor
- MS HoloLens
- ETL do MS Power BI

Požadavky:
- aktivní znalost C# v prostředí .NET (Visual Studio)
- chuť programovat a řešit úkoly z oblasti zpracování velkých dat
- snahu o odborný profesní rozvoj
- zainteresovanost, loajalita, spolehlivost
- zákaznický přístup k řešení problémů

Výhody:
- Entity framework, MS SQL server
- WCF Framework
- zkušenost s vývojem systémů řízení výroby
- zkušenost s prací v mezinárodních programátorských týmech
- ochota rozvíjet jazykové znalosti nejen v oblasti programování (němčina, angličtina)

Bonusy:
- zázemí stabilní, rodinné firmy, která je na trhu 25 let
- perspektivu dlouhodobé spolupráce (někteří kolegové jsou s námi více než 20 let)
- možnost práce s technologiemi IoT (Internet of Things) v rámci i4.0
- zahraniční služební cesty (Německo, Rakousko, Švýcarsko)
- zajímavou práci na projektech, jejichž výsledek závisí především na Vašich schopnostech
- individuální, přátelský přístup
- místo výkonu práce ve Zlíně, práce na plný úvazek, neomezené sick-days
- flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domu
- stravenky, jazykové kurzy (AJ, NJ) na pracovišti
- příspěvky na penzijní pojištění
- špičkové IT vybavení (telefon, notebook...) i k soukromému využití
- na pracovišti káva, čaj a další nealkoholické nápoje zdarma
- nadprůměrné ohodnocení v rámci IT, důchodové spoření, bonusy navázané na výkon
  v projektech nebo výkon firmy

Mám zájem, kontaktujte mě