Java Developer (19388)

Praha
4/2020 (9m)
Kontrakt přes CP
40%
150 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Máte 3-4 zkušeností s vývojem Java platforem na backendu a hledáte novou výzvu? Jako kontraktor přes CoolPeople, se budete podílet na celém procesu SDLC u našeho klienta, který navíc nabízí možnost naučit se kódování frontendu. Jedná se o dlouhodobý projekt se skvělými možnostmi rozvoje, u kterého je mimo jiné lákavý až 40% home office. Po skončení aktuálního projektu je plánován přesun celého týmu developerů na nový projekt s nejmodernějšími technologiemi jako je Java 11, Docker, Kubernetes a Cloud computing.

Náplň práce:
- vývoj nových funkcí backend webové aplikace, především e-shopu
- možnost podílení se na analýze, vývoji, testování i nasazení
- možnost úpravy frontendů dle aktuální nabídky služeb

Technologie:
- Java 11
- Docker
- Kubernetes
- Cloud computing

Požadavky:
- 3-4 roky zkušeností s vývojem Java platforem na backendu
- Java Spring, Springboot
- portál liferay (na Tomcatech)
- databáze PostgreSQL

Výhody:
- zájem o frontend
- React

Bonusy:
- dlouhodobý projekt
- až 40% home office
- skvělé možnosti rozvoje
- agilní tým fajn lidí s příjemným manažerem