PHP Developer (19527)

Praha
4/2020
HPP Klient
40%
120 000 CZK
Buďte u zrodu něčeho velkého. Hledám Senior PHP Developera, který se bude podílet na sestavení komplexní webové služby v oblasti automotive. Možná je práce na hlavní pracovní poměr nebo kontrakt u našeho klienta, který pro vývoj využívá nejnovější technologie. Výhodou této nabídky je mimo jiné až 40% home office nebo možnost samostatné práce a podílení se na tvorbě zadání a produktu.

Náplň práce:
- vývoj nové aplikace, která je navržena jako kompletní serverless řešení, u kterého je kladen důraz na možnost zpracování velkého množství dat, performance, datovou analýzu a rozšíření do celé Evropy
- vývoj je řízený agilním způsobem po 14denních sprintech
- možnost samostatně pracovat a podílet se tak na tvorbě zadání a produktu

Požadavky:
- PHP 7+
- Symfony 4

Výhody:
- Elasticsearch
- PHPUnit
- prostředí AWS

Bonusy:
- práce ve skvělém kolektivu
- použití nejnovějších technologií
- neformální prostředí
- flexibilní pracovní doba
- kanceláře u zastávky metra a tramvaje
- možnost home office
- káva a občerstvení na pracovišti
- dog-friendly office

Mám zájem, kontaktujte mě