Test Engineer (19822)

Brno
5/2020
HPP Klient
50 000 CZK
Chcete se podílet na vývoji a inovacích serverových řešení poskytující efektivní výpočetní výkon a uložiště zákazníkům, kteří patří ke světové špičce v oblasti cloudových služeb? Pro našeho klienta hledám Test Engineera se znalostí správy serverů. Zapojíte se do oddělení testingu, které se stará o zajištění testování serveru/racků a za pomocí těch nejmodernějších technologií se budete podílet na nastavení a údržbě testovací infrastruktury.

Náplň práce:
- nejedná se přímo o testování aplikací, ale zkušenosti z této oblasti se Vám budou hodit,
  stejně tak i kódování ve scriptovacích jazycích není primární náplní práce
- nastavení a údržba testovací infrastrukturu pro testování produktů (Servery, Síťové prvky)
- odpovědnost za instalaci, konfiguraci a údržbu síťových služeb, vybavení a zařízení pro
  výrobní testování
- implementace testovacího plánu a změn do produkce dle požadavků zákazníka
- automatizace testovací operace psaním skriptů
- návrhy na zlepšení a optimalizaci výrobního procesu
- tvorba dokumentace testovací infrastruktury a procesu
- ladění, oprava a úprava stávajících testovacích skriptů
- komunikace s centrálou a zákazníkem

Požadavky:
- praxe jako systémový administrátor Windows nebo Linuxových serverů
- zkušenosti s návrhem a správou počítačových sítí (routing, switching)
- SQL
- BATCH, PowerShell, BASH, Python, Perl (alespoň 2)
- anglický jazyk na úrovni min. B2
- samostatnost, flexibilita a chuť učit se novým věcem
- SŠ vzdělání s maturitou (IT zaměření)

Bonusy:
- stabilní nadnárodní prostředí
- intenzivní a kvalitní zaškolení zkušenými kolegy
- série profesních školení
- možnost dalšího vzdělávání a růstu
- moderní pracovní prostředí
- pružná pracovní doba
- 25 dní dovolené, sick day
- stravenky, Flexi Passy
- MultiSport karta
- firemní akce, jazykové kurzy
- firemní posilovna
- 13. plat

Mám zájem, kontaktujte mě