Application Engineer (20070)

Brno
7/2020
HPP Klient
20%
55 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Zajímají vás pokročilé technologie? Optické, měřící systémy nebo třeba vesmírný vývoj?  Hledám aplikačního technika na pevný úvazek pro českou technologickou firmu. Ta působí na mezinárodním poli, přičemž spolupracuje i s Evropskou vesmírnou agenturou.

Náplň práce:
- zpracování technického řešení a konfigurace zařízení pro konkrétní aplikační nasazení
- spolupráce s technickými univerzitami a technologickými partnery při návrhu zákaznických řešení
- uvedení zařízení do provozu podle požadavků zákazníka, v ČR i ve světě
- komunikace se zákazníky z univerzit, zkušebních ústavů a průmyslu
- komunikace s technicky erudovanými distributory a výrobci zkušebních strojů ve světě
- zohlednění požadavků zákazníků a aktuálních trendů do vývoje nových zařízení
- vzdálená podpora pro uživatele
- technická podpora prodeje

Požadavky:
- samostatná, spolehlivá a zodpovědná osobnost
- prokazatelné zkušenosti v oblasti přístrojových aplikací
- znalosti a zkušenosti alespoň ve dvou z oblastí: elektro/optika/mechanika/software
- technické myšlení a schopnost rychle si osvojit nové technologie
- ochota rozšířit si povědomí o nových oborech, řešit mezioborové úkoly
- schopnost výborné komunikace se zákazníky, partnery i s týmem pro vývoj software
- aktivní znalosti AJ

Výhody:
- zkušenosti v oblasti materiálového testování
- aktivní znalosti dalšího jazyka
- zkušenosti s programováním v Python/C++ /C Sharp

Bonusy:
- prostor pro samostatné plánování priorit a činností
- odpovídající mzdové ohodnocení
- flexibilní pracovní doba
- firemní automobil k soukromému využití
- zajímavé služební cesty
- možnost osobního rozvoje
- příspěvky na stravování
- příspěvky na dovolenou
- aktivní podpora cyklistů (kolárna, sprchy, podpora společných akcí)