Frontend Developer (20103)

Praha
6/2020 (9m)
Kontrakt přes CP
20%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Na kontrakt pro našeho klienta, předního dodavatele zakázkového SW pro oblast portálových technologií, systémů pro správu dokumentů a obsahu, mobilních aplikací a bezpečnosti, hledám schopného programátora na pozici Frontend Developer, který se bude společně s týmem zkušených vývojářů podílet na vývoji přidělených částí aplikací a IS na platformách .NET.

Náplň práce:
- projektový vývoj přidělených částí aplikací a informačních systémů na platformách .NET.
- vývoj Frontendových částí v stacku TypeScript, REACT propojený prostřednictvím
  SharePoint Framework (SPFx)

Požadavky:
- znalost CSS, HTML 5
- znalost REact REdux, Redux-Form, React – intl, Fabric Ul
- schopnost tvorby a testování čitelného zdrojového kódu
- komunikativní znalost anglického jazyka
- samostatnost a nadšení pro práci

Bonusy:
- stravenky v hodnotě 70, - / den
- moderní a výkonné HW vybavení (Notebook, telefon + SIM k soukromému používání)
- jazyková výuka (2 hodiny týdně plně hrazeny zaměstnavatelem)
- možnost využívat home-office po zapracování
- flexibilní pracovní doba
- vzdělávání a možnost osobního i profesního růstu (vzdělávání, certifikace, ...)
- 25 dní dovolené
- Sick Days (2 dny)
- odměna při významné pracovní události (výročí)
- ovocné a zeleninové úterky
- občerstvení na pracovišti
- pravidelné týmové i celofiremní akce