IBM IIB Administrátor (20113)

Praha
4/2020 (9m)
Kontrakt přes CP
20%
160 000 CZK
Pro nově budované centrum expertízy renomované české banky hledám šikovného IBM Integration Bus Administratora. Jako kontraktor budete mít na starosti input/output, správu služeb a infrastruktury nebo analýzu problémů. Posilněte svými znalostmi a zkušenostmi expertní tým firmy.

Náplň práce:
- budování, rozvoj a následná edukace I/O
- správa služeb na rozhraní mezi BU a provozem (INFA) se zaměřením na middleware služby
- podpora v automatizaci deploymentu a testování
- podpora transformace I/O na poskytovatele služeb
- instalace nové verze aplikací a sledování jejich bezchybného provozu, případně analýza možných problémů
- správa a rozvoj svěřené infrastruktury, která je postavena na pokročilých technologiích s důrazem na vysokou dostupnost
- řešení problémů se zákazníky a zajištění nebo koordinace jejich řešení s týmy podpory

Požadavky:
- instalace, konfigurace a administrace middleware z IBM IIB (včetně ladění a optimalizace na Unix/Linux platformě)
- proaktivní monitoring a řešení vzniklých problémů včetně podpory aplikačního vývoje a testovacích systémů
- správa filesystémů
- troubleshooting provozovaných aplikací
- zkušenosti s IBM HTTP server / Apache / nginx a provozem aplikací v kontejnerech (Ansible, Docker, Kubernet výhodou) včetně monitoringu kontejnerů (Grafana, Prometheus, ELK stack výhodou)
- zkušenosti s verzovacími a workflow management nástroji
- zkušenosti s nástroji na orchestraci (Ansible, UrbanCode Deployment výhodou)
- aktivní praktická znalost skriptovacího jazyka (Bash, Jython, Perl)
- základní znalost práce s Linux OS, SQL, Java EE a orientace v problematice sítí

Mám zájem, kontaktujte mě