.NET Developer (20145)

Mladá Boleslav, Liberec
4/2020
HPP Klient
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Představuji Vám jedinečnou příležitost podílet se na zajímavých projektech pro jednu z největších firem v oblasti automotive. Budete mít možnost spolupracovat s týmem profesionálů, kteří své práci rozumí, mají dlouholetou praxi a můžete se od nich učit. V současné době hledám zkušeného Developera .NET, který bude na této platformě vyvíjet webové aplikace, navrhovat architekturu řešení a vést juniorní kolegy.

Náplň práce:
- vývoj webových aplikací na platformě .NET
- návrh architektury řešení
- spolupráce na tvorbě systémových specifikací
- vedení juniorních kolegů
- komunikace se zákazníkem a technické konzultace

Požadavky:
- NET, ASP .NET, HTML5, JavaScript
- znalost vývoje v C# a vývojového prostředí Visual Studio
- znalost OOP, SOA (jako SOAP, REST, JSON, AJAX), relačních databází a LINQ
- SŠ či VŠ vzdělání v oboru IT
- min. 3 roky praxe v oboru
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- komunikativnost, zodpovědnost

Výhody:
- znalost mobilních platforem
- technologie Xamarin

Bonusy:
- 2.000 Kč ročně na zdraví
- 4.000 Kč ročně na sebevzdělávání
- stravenky (130 Kč)
- různé interní kurzy
- roční bonus v rámci loajality
- práce s nejnovějšími technologiemi