Full Stack Developer (20181)

Brno, Ostrava
5/2020
HPP Klient
60 000 CZK
Chcete se podílet na zlepšení zdravotnictví, a to vývojem moderních informačních systémů pro zdravotnická zařízení? Na hlavní pracovní poměr momentálně hledám zkušeného Full Stack Developera. Budete součástí skvělého a inovativního týmu pracujícího na nahrazení WPF aplikace. Těšit se můžete na moderní pracovní prostředí a nejmodernější technologie.

Náplň práce:
- vývoj nové WPF aplikace
- dodávka kódu v 2 týdenních sprintech
- práce v týmu designerů, analytiků a programátorů

Požadavky:
- Angular / C# (.NET)
- TypeScript
- REST API
- základní znalost SQL
- TFS

Výhody:
- zkušenosti z jiných projektů
- znalost WPF, GIT
- znalost Entity Framework

Bonusy:
- roční prémie při splnění plánu
- 5+1 týdnů dovolené
- 5 sick days
- každoroční navyšování základních mezd o míru inflace
- penzijní připojištění
- nadstandardní preventivní lékařská péče
- očkování proti chřipce
- dárkové poukazy k narození dítěte pro matku i otce
- stravenky a poukázky na sportovní aktivity
- výuka angličtiny na pracovišti
- společenské akce pro zaměstnance

Mám zájem, kontaktujte mě