Frontend Coder (20212)

Praha
5/2020 (9m+)
Kontrakt přes CP
20%
90 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Hledáte projekt, na kterém ukážete své bohaté zkušenosti s kódováním? Na kontrakt přes CoolPeople hledám zkušeného Kodéra se smyslem pro kvalitní, čistý a dobře udržovatelný kód. Zapojíte se do vývoje nové adult sociální sítě a videoportálu pro dospělé s velkým důrazem na design, který je denně navštěvován desítkami tisíc uživatelů. K Vaší práci dostanete veškeré moderní pracovní vybavení a neustálý přísun čerstvé kávy a občerstvení.

Náplň práce:
- práce na front-endu nového projektu adult sociální sítě a videoportálu
- ladění responzivity a kompatibility aplikace s mobilními zařízeními
- výsledek práce bude hodně vidět, proto je kladen velký důraz na design, rychlost a kvalitu

Požadavky:
- bohaté zkušenosti s kódováním front-endu
- schopnost psaní čistého a čitelného kódu
- výborná znalost HTML/CSS
- znalost pojmu jako BEM, LESS, Bootstrap

Výhody:
- komunikativní znalost anglického jazyka
- znalost Vue.js

Bonusy:
- moderní pracovní vybavení (MacBook)
- skvěle sehraný tým
- krásné kanceláře v Praze
- start up flow