C# Developer (20242)

Zlín
2/2020
HPP Klient
60%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Pro našeho klienta, který se převážně zabývá poskytováním IT služeb, na HPP hledám šikovného C# Developera s dobrou znalostí vývoje desktopových aplikací. Zapojíte se do vývoje aplikací, které jsou zaměřené na obchodní činnost, skladové hospodářství, pokladní evidence a ovládání technologií v oblasti stavebnictví. Nebudete pouze vyvíjet, ale také testovat, připravovat nasazení aplikace na produkci a spolupracovat s dalšími členy týmu na velice zajímavých projektech. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí, přátelský kolektiv, flexibilní pracovní dobu a možnost využit občasného home office.

Náplň práce
- psát kvalitní kód
- vyvíjet desktopové aplikace zaměřené na obchodní činnost, skladové hospodářství, pokladní
  evidence a ovládání technologií v oblasti stavebnictví
- spolupracovat s dalšími kolegy v týmu (projekťák, vývojář, tester a lidi ze zákaznické
  podpory na přidělených projektech)
- testovat desktopové aplikace po dokončení dílčího vývoje a připravovat nasazení aplikace na
  produkci

Požadavky
- znalost Windows Forms nebo WPF jazyka C# a prostředí Visual Studio
- znalost T-SQL a XML
- znalost angličtiny na úrovni čtení dokumentace
- pozitivní přístup a ochota posunovat se vpřed
- houževnatost a cílevědomost
- pečlivost a důslednost
- samostatnost
- analytické myšlení

- zkušenost s více vláknovými aplikacemi (pro seniora povinné)
- znalost Entity Framework nebo jiného ORM (pro seniora povinné)
- znalost IoC (pro seniora povinné)
- znalost návrhových vzorů (pro seniora povinné)
- zkušenost s komunikací s periferními zařízeními přes RS 232, USB

Bonusy
- 25 dní dovolené
- 3 dny sick days ročně
- stravenky v hodnotě 118,-Kč
- 4x do roka volnočasové poukázky v hodnotě 1.000,-Kč
- příspěvek na penzijní připojištění od 500,-Kč měsíčně podle délky trvání pracovního
  poměru
- možnost vratné bezúročné zápůjčky až do výše 100.000,- Kč
- Teambuilding akce
- služební laptop
- služební mobilní telefon
- nové a moderní kanceláře v centru Uherského Hradiště
- denně ovoce a zeleninu na pracovišti