Delphi Developer (20287)

Zlín
4/2020
HPP Klient
20%
50 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Hledáte příležitost, kde uplatníte své znalosti programovacích jazyků Delphi a C# a chcete se v tomto směru dále posouvat? Pro našeho klienta, společnost přinášející na trh významnou přidanou hodnotu spojenou s hlubokými znalostmi průmyslu, hledám na hlavní pracovní poměr Delphi Developera, který se bude podílet na redesignu stávajících webových aplikací.

Náplň práce:
- redesign stávajících webových aplikací pomocí Delphi, C#
- technická podpora zákazníků v oblasti webových aplikací
- instalace a customizace webových aplikací a školení zákazníků

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru, případně se zaměřením na IT
- znalost základů PHP, HTML
- znalost Delphi, C#
- schopnost komunikace s lidmi a analýza technických požadavků
- týmová spolupráce a ochota pracovat na svém růstu
- řidičský průkaz sk. B
- flexibilita, ochota příležitostně cestovat
- zkušenosti s instalacemi a customizacemi software výhodou

Bonusy:
- zázemí dlouhodobě úspěšné a stabilní společnosti
- zajímavou práci v perspektivním oboru
- motivační platové ohodnocení, včetně podílu na zisku
- profesní růst a možnosti dalšího vzdělávání
- příjemné pracovní prostředí
- firemní benefity: 5 týdnů dovolené + sick days, příspěvek na stravu a další
- pružná pracovní doba, po zaučení možný i HO