Java Developer (20321)

Brno
4/2020
HPP Klient
10%
90 000 CZK
Pro klienta z oboru digitalizace veřejné dopravy hledám Senior Java Developera na hlavní pracovní poměr. Vývoj softwaru zjednoduší a zlepší cestování veřejnou dopravou statisícům cestujících denně nejen v České republice. Jestli hledáte výzvu v práci na smysluplném a zábavném projektu, chcete se zlepšovat a přinesete nám do týmu další zkušenost, ozvěte se!

Náplň práce:
- vývoj softwaru pro palubní počítače veřejné dopravy
- software pro vozidlové platební terminály a pokladny
- práce se 3–4členným týmem

Požadavky:
- praktická pracovní zkušenost s OOP Java
- schopnost navrhnout řešení, SW architekturu s ohledem na dlouhodobou udržitelnost projektu
- dobrá komunikace s kolegy v teamu
- znalost SQL
- znalost komunikačních protokolů (UDP, TCP, RS232)
- zkušenost s implementací vlastních protokolů
- použití design patterns
- OS Linux (alespoň na administrátorské úrovni)

Výhody:
- zájem o obor a oblast vývoje SW pro palubní počítače
- chuť se učit

Bonusy:
- moderní vybavení a velké prostory
- vozidlo pro osobní účely, pracovní notebook
- bonusy při nadstandardním výkonu
- individuální rozvržení pracovní doby
- stravenky, závodní stravování, kafeterie
- vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělání
- sickdays
- možnost občasné práce z domova a studijního volna

Mám zájem, kontaktujte mě