Java Developer (20328)

Bratislava
4/2020 (12m)
Kontrakt přes CP
40%
5 400 EUR
Do agilného tímu fajn ľudí hľadám Java Developera, ktorý sa bude podieľať na vývoji nových funkcií backend webovej aplikácie firmy (predovšetkým e-shopu). Ide o kontrakt sprostredkovaný cez CoolPeople. Klient je lídrom na trhu v oblasti telekomunikácií a prináša inovatívne riešenia, najnovšie technologické trendy a medzinárodné poznatky.

Náplň práce:
- vývoj nových funkcií backend webovej aplikácie (predovšetkým v e-shope) firmy
- možnosť pozrieť sa na úpravu frontend podľa aktuálnej ponuky firemných služieb
- vývoj a implementácia portletov v portáli
- aplikácia: eShop, ECAR, Overenie dostupnosti služieb, Platobná brána, Dobíjanie kreditu, Platba faktúry

Požiadavky:
- skúsenosti s vývojom webových aplikácii
- Java7, SQL, XML, UML
- SOAP / REST
- HTML, JS / jQuery, VelocityMacro
- Spring Framework
- jUnit / Mockito
- Linux, Maven, Git (základy)
- PostgreSQL, Oracle (základy)
- Apache Tomcat, Liferay, Jboss (základy)
- Jira, Confluence (základy)

Mám zájem, kontaktujte mě