Android Teamleader (20352)

Brno
7/2020 (6m)
Kontrakt přes CP
40%
130 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Hledám Android Developer Teamleadera na hlavní pracovní poměr pro klienta, který je vedoucí společností na úvěrovém trhu. Na starost budete mít čtyřčlenný tým a vývoj klíčové mobilní aplikace. I pokud nemáte zkušenost s pozicí Teamleadera, ale rádi byste učinili další krok v kariéře, jste vítaný zájemce.

Náplň práce:
- vývoj klíčové mobilní samoobsluhy úvěrové společnosti
- tvorba a rozvoj vnitřní architektury aplikace
- výběr vhodných nástrojů a knihoven potřebných k realizaci aplikace
- vedení čtyřčlenného týmu vývojářů

Požadavky:
- zkušenosti s Android Studio, Gradle, GIT
- dobrá znalost Kotlin a Java
- orientace v knihovnách Android SDK a standardních knihovnách AndroidX, Room, OkHttp, Retrofit
- zkušenosti s návrhovými vzory, třeba dependency injection (KOIN)
- schopnost a chuť pracovat v agilním týmu
- komunikovat s ostatními členy týmu
- zkušenosti s vedením týmu či ambice posunu na pozici teamleadera
- hledat řešení
- chuť se učit novinkám v mobilním vývoji a udržovat se stále

Výhody:
- zkušenosti s automatizovaným testováním, s Firebase a reaktivním programováním,
- chuť spolupracovat na vylepšování aplikace, přinášet nápady na zlepšení

Bonusy:
- moderní pracovní prostředí a fajn kolektiv
- podpora odborného vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, sick days
- flexibilní pracovní doba
- týmové firemní akce
- příspěvek na stravu formou elektronických stravenek
- příspěvky na sport a kulturu
- slevu na firemní i skupinové produkty