IT Specialist (20367)

Liberec
4/2020
HPP Klient
40 000 CZK
Chcete být součástí těch největších projektů v Čechách i na Slovensku? Pro našeho klienta,
projektovou a inženýrskou kancelář, která stojí v popředí uznávaných firem ve svém oboru, hledám na hlavní pracovní poměr IT Specialistu, který se bude podílet na správě, údržbě a konfiguraci poštovního serveru v hybridním prostředí Online Exchange + onpremise 2016 Exchange.

Náplň práce:
- správa a nastavení Active Directory
- MS Exchange – správa, údržba a konfigurace poštovního serveru
  v hybridním prostředí Online Exchange + onpremise 2016 Exchange
- správa licencí a podpora produktů o365
- správa firemního Sharepointu a Teams
- správa a nastavení tiskových služeb a nastavení tiskáren a plotterů
- uživatelská podpora

Požadavky:
- zkušenost správa sítí a bezpečnostní infrastruktury
- administrace síťové infrastruktury
- správa virtualizačního prostředí
- znalost skriptování
- znalost MSSQL
- znalost Azure AD
- znalost virtualizačního prostředí Hyper-V/VMware

Bonusy:
- platové ohodnocení, motivačně nastavené odměny
- jazykové kurzy (příspěvek na AJ / NJ)
- Multisport karta
- penzijní, životní připojištění – příspěvek od zaměstnavatele
- sleva na sportovní oblečení
- firemní akce – setkání, sportovní akce, teambuildingy
- permanentky na hokej, fotbal, basketbal
- permanentky do ski areálu v Jizerských horách
- rekreační pobyt v Osečné

Mám zájem, kontaktujte mě