SharePoint Consultant (20368)

Praha
4/2020 (9m+)
Kontrakt přes CP
20%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Jste odborníkem na Microsoft SharePoint, nebo máte bohatou znalost Office 365? Pro našeho klienta, mladou společnost zaměřenou na poradenství v oblasti IT hledám na kontrakt přes CoolPeople SharePoint Consultanta, který se bude formou IČO spolupráce podílet na rozvoji používaných nástrojů Microsoft Office 365.

Náplň práce:
- rozvoj používaných Microsoft Office 365 nástrojů (zejména SharePoint, Teams, OneDrive, Stream a další)
- zjišťování potřeb, vymýšlení řešení a jeho samotná realizace
- školení a podpora klientů a kolegů
- případná komunikace s dodavateli

Požadavky:
- dokonalá znalost MS SharePoint v kombinaci se znalostí Office 365
- znalost cloudových aplikací z pohledu konzultanta, key usera, nebo administrátora
- znalost propojení Office 365 s dalšími MS platformami (jako Azure, Dynamics 365 atd.)
- skvělé komunikační schopnosti
- anglický jazyk na výborné úrovni