Power Platform Specialista (20369)

Praha
4/2020 (9m+)
Kontrakt přes CP
20%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Pro našeho klienta, mladou společností zaměřenou na poradenství v oblasti IT, hledám na kontrakt přes CoolPeople Microsoft Power Platform Specialistu, který se bude podílet na rozvoji používaných Microsoft nástrojů u klientů, včetně komunikace s dodavateli, školení kolegů a podpory.

Náplň práce:
- rozvoj používaných Microsoft nástrojů (MS Power Platform) u klientů, a to včetně
  komunikace s dodavateli, školení a podpory klientů i kolegů
- budete zodpovědný zejména za technický dohled nad všemi nástroji
- jako prostředník mezi businessem a IT budete komunikovat změnové požadavky
- budete zodpovědný za doručení konkrétních řešení i technický dohled nad všemi nástroji
- budete hledat prostory pro zlepšení procesů či zjednodušení práce klientům, následně změny
  komunikovat a pomáhat jim je přijmout

Požadavky:
- dokonalá znalost MS Power Platform
- znalost propojení na další MS platformy (Azure, Dynamics 365, Office 365)
- znalost cloudových aplikací z pohledu konzultanta, key usera, nebo administrátora
- skvělé komunikační schopnosti
- AJ na výborné úrovni

Bonusy:
- velmi příjemné pracovní prostory
- klidná hezká kancelář v Praze na Brumlovce
- vlastní kavárna, uvolněné neformální prostředí
- team mladých zaměřený na perfektní výstupy