Backend Engineer (20370)

Praha
6/2020 (9m)
Kontrakt Klient
20%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Chcete se podílet na expanzi fintech startupové společnosti do dalších zemí Evropy? Na kontrakt pro našeho klienta, data analytickou společnost zabývající se analýzou nákupního chování zákazníků na základě karetních transakcí hledám flexibilního Backend Engineera s dobrou znalostí Javy, který se bude podílet na vývoji aplikace využívající 1 milion klientů v regionu včetně klientů velkých bankovních institucí.

Náplň práce:
- vývoj back-end aplikace v Javě/ Groovy – framework Grails
- návrh API, které obsluhuje stovky requestů za vteřinu
- podíl na dalším směřování vývoje aplikace

Požadavky:
- zkušenost s programováním v Javě
- znalost SQL – ideálně PostgreSQL a PL/SQL
- schopnost pracovat samostatně i v týmu (agilní vývoj)

Výhody:
- znalost Groovy a Grails
- znalost jiných technologií je vítána, zejména Javascript, CSS, REST API

Bonusy:
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- příspěvek na sport, kulturu a volný čas
- možnost občasné práce z domova
- firemní akce
- firemní benefity (MultiSport karta, občerstvení zdarma)