Solution Architect (20388)

Praha
4/2020 (12m+)
Kontrakt přes CP
40%
180 000 CZK
Právě hledám IT Solution Architecta, který bude tvořit konzistentní a robustní návrhy řešení skrz datovou, aplikační, integrační a technologickou vrstvu. Jedná se o kontrakt zprostředkovaný přes CoolPeople. Orientujete se v architektuře serverových řešení a chcete uplatnit své dosavadní znalosti z oblasti IT vývoje? Pak nepropásněte tuto zajímavou pracovní příležitost.

Náplň práce:
- definice řešení datových modelů na základě bankovních standardů
- definice výsledné architektury a rozhraní mezi systémy na základě bankovních standardů
- spolupráce s enterprise architekty na rozhraní směrem k systému
- design řešení v souladu s architekturními principy banky
- podpora funkčních týmů interních a externích specialistů při vývoji kompletních balíčků
- průběžná kontrola / validace obsahu dodávek od externích vendorů a posouzení dodaného řešení ve vztahu k návrhu
- řešení architekturních a funkčních sporů
- reprezentace projektového / vývojového týmu na příslušných mítincích
- spolupráce na implementaci a rozvoji bezpečnostních požadavků
- spolupráce s IT Operations na monitorování klíčových provozních ukazatelů
- analýzy a návrhy rozvoje technologií (HW a SW)
- aplikace nových vlastností současných nástrojů

Požadavky:
- min. 3 roky praxe v IT vývoji
- znalost principů funkční analýzy a SOA
- principy administrace systémů
- architektura serverových řešení (Unix, HW, disková infrastruktura, databáze, integrace)
- ovládaní modelovacích nástrojů IT architektury (Enterprise Architect)
- UML
- plynulá angličtina (certifikát není vyžadován)
- schopnost definovat řešení
- strukturované a analytické myšlení
- komunikační schopnosti
- schopnost orientace v heterogenním prostředí banky
- schopnost pracovat samostatně i v týmu

Výhody:
- zkušenosti se systémovou architekturou
- pracovní zkušenosti v bance
- zkušenost s prací v agilním týmu
- vysokoškolské vzdělání 2. stupně
- vzdělání v IT oboru

Mám zájem, kontaktujte mě