ERP Consultant (20396)

Praha, Brno
4/2020
HPP Klient
20%
50 000 CZK
Pro našeho klienta, specialistu na cloudové aplikace zaměřeného na vývoj a implementaci informačních systémů pro komplexní řízení celého podniku, hledám na hlavní pracovní poměr šikovného ERP Consultanta s alespoň základní orientací v ERP systémech. Stanete se členem implementačního týmu, který zajišťuje vše od vývoje přes nasazení systému až po testování a úpravy.

Náplň práce:
- Vaše práce bude různorodá, budete členem implementačního týmu,
  který zajišťuje vše od vývoje přes nasazení systému až po testování a úpravy
- hledat nová řešení požadavků klientů a podílet se na úpravách stávajících řešení
- konzultace a technickou podporu pro uživatele klientů
- účast na návrhu řešení a realizaci projektů

Požadavky:
- základní orientaci v ERP systémech, každá praktická zkušenost se počítá
- algoritmizace, OOP
- JavaScript, XML
- anglický jazyk na pokročilé úrovni (orientace v technické dokumentaci a specifikaci v AJ)
- povědomí o podnikových procesech HR, logistika, finance
- komunikační dovednosti

Bonusy:
- flexibilní pracovní doba
- možnost pravidelného home office
- pět týdnů dovolené
- odborné a jazykové vzdělávání
- Multisport karta
- bezúročná půjčka pro zaměstnance
- výhodný mobilní tarif pro sebe i rodinu
- roční a výroční bonusy
- Teambuildingové akce
- slevy u vybraných partnerů

Mám zájem, kontaktujte mě