Solution Architect (20409)

Praha
4/2020 (12m)
Kontrakt přes CP
10%
140 000 CZK
Chcete měnit svět úvěrování a přitom pracovat v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra? Na kontrakt zprostředkovaný přes CoolPeople hledám IT Solution Architecta, který se připojí do menšího týmu našeho klienta specializujícího se na IT analýzy a vývoj pro úvěrové domény Consumer Finance a Credits. Máte prokazatelné zkušenosti z vývojových projektů a chuť se neustále zdokonalovat a růst? Ozvěte se.

Náplň práce:
- analýza požadavků a návrh vhodného řešení
- zabezpečení kompletní technické analýzy a specifikace systémů a procesů včetně certifikace
- pomoc s formulací požadavků a transformací do návrhu řešení v IS
- návrh architektury systémů a jejich rozvoj, tak aby bylo vše v souladu se strategií společnosti a ICT
- realizace přípravných fází projektů formou případových studií (například business analýza požadavků interních uživatelů, spolupráce s technickými architekty na návrhu řešení)
- podílení se na formování projektového portfolia
- plánování budoucího rozvoje aplikací a souvisejících procesů
- tvorba podkladů pro plánování přípravných fází projektů a odhadů pracnosti navrhovaných řešení

Požadavky:
- prokazatelné zkušenosti z vývojových/implementačních projektů
- aplikační a procesní analýza
- design komplexních řešení, procesů, interface a datových struktur
- zájem o IT technologie a software
- komunikativní anglický jazyk
- prezentační dovednosti, komunikativnost
- rychlá orientace v nových problematikách

Výhody:
- zkušenost s architektonickými frameworky (metodologie), SQL, UML a nástrojů designu IS
- orientace v oblasti bank či nebankovních institucí
- úvěrová tématika Retailu, SME a CORPorátu

Mám zájem, kontaktujte mě