.NET Developer (20446)

Praha
4/2020 (9m)
Kontrakt přes CP
10%
140 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Pro našeho klienta, který sestavuje úplně nový vývojový tým, hledám zkušeného .NET Developera. Jedná se o kontrakt přes CoolPeople. To nejdůležitější, co potřebujete znát, je orientace v prostředí .NET Framework. Ukažte, co ve Vás je a pusťte se do rozvoje, upgradu nebo refactoringu pobočkového systému úspěšné české firmy.

Náplň práce:
- rozvoj / upgrade / refactoring pobočkového systému firmy, který je masivně integrován do bankovních systémů
- sledování procesu od prvního kontaktu s klientem (podání žádosti, modulace případů, schvalování, risk posouzení, podpis žádosti – následný přechod na backend)
- pro komunikaci a persistenci dat je využíván NHibernate

Požadavky:
- .NET Framework
- zkušenost s integrací a službami (SOAP / REST)
- ASP.NET případně JavaScript
- ASP.NET Web forms
- zkušenost s tenkým klientem tzn. webovou aplikací, MVC principem
- Spring Framework (Spring.NET)
- NHibernate