C++ Developer (20493)

Brno
4/2020
HPP Klient
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Dáváte přednost práci, kterou si můžete osahat, když je hotová? Hledám C++ Developera na plný úvazek, který se zároveň trochu vyzná v jednočipových kontrolérech a elektrických obvodech. Pro renomovanou českou společnost působící na evropském trhu, budete vyvíjet embedded aplikace stínící techniky a postaráte se i o technickou dokumentaci.

Náplň práce:
- vývoj embedded softwarových aplikací v jazyce C++
- vývoj a spouštění unit testů
- tvorba vývojové dokumentace

Požadavky:
- VŠ vzdělání v oboru elektronika, informatika nebo automatizace
- dobrá znalost anglického jazyka
- dobrá znalost programování v C++
- schopnost týmové práce
- min. všeobecná znalost jednočipových mikro kontrolérů a elektronických obvodů
- řidičský průkaz skupiny B

Výhody:
- znalost UML
- programování v Pythonu

Bonusy:
- zajímavá a motivující práce s moderními technologiemi
- příjemné a dynamické prostředí mezinárodní společnosti
- týden dovolené navíc
- flexibilní pracovní doba
- notebook, mobilní telefon
- stravenky
- technické i soft-skills vzdělávání
- občasné pracovní cesty do Dánska