Angular Developer (20524)

Praha
7/2020 (9m+)
Kontrakt přes CP
100%
130 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Baví Vás vývoj frontendu za použití moderních technologií, jako jsou Angular, React nebo Vue.js? Na kontrakt přes CoolPeople hledám na full remote spolupráci velmi zkušeného Angular Developera s přesahem do architektury, který bude schopen mentorovat juniorní kolegy v týmu. Budete pracovat na projektech, které se týkají zejména finančních institucí na českém trhu.

Náplň práce:
- vývoj front-endové části aplikací za použití Angular 7+
- účast na kontrolách kódu a designu
- tvorba layoutů, navigací a toolbarů
- vedení týmu méně zkušených vývojářů
- výpomoc při technických problémech

Požadavky:
- prokazatelnou praxi s Angularem 5+, respektive 7+
- rozsáhlé zkušenosti s webovými aplikacemi při vývoji aplikací zaměřených na zákazníky
- vynikající dovednosti v oblasti designu a kódování
- zápal do tvorby vysoce škálovatelných aplikací
- zkušenosti s vývojovými nástroji jako Eclipse, Git, Gradle, Sonar, Jenkins, Jira, Artifactory
- anglický jazyk na komunikativní úrovni