React Developer (20525)

Praha
4/2020 (12m)
Kontrakt přes CP
100%
140 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Chcete se podílet na mezinárodním projektu, který je smysluplný a nabízí full remote? Aktuálně hledám React Developera, který se bude podílet na vývoji aplikací v oblasti automatizace, zpracovaní nestrukturovaných dat, používání neuronových sítí a aplikací v oblasti finančního světa. Jedná se o kontrakt přes CoolPeople a hlavní výhodou projektu je 100% home office a velmi stabilní zázemí u našeho klienta. Budete pracovat s nejmodernější technikou a inovativními nástroji.

Náplň práce:
- podílení se na mezinárodním projektu
- vývoj aplikací v oblasti automatizace
- zpracovaní nestrukturovaných dat
- používání neuronových sítí a aplikací v oblasti finančního světa

Požadavky:
- zkušenosti a znalosti nejnovějších verzí JavaScript/React
- schopnost tvorby a testování čitelného zdrojového kódu
- komunikativní znalost anglického jazyka
- znalost testovacích nástrojů (Protractor)