Java Developer (20537)

Bratislava
4/2020
HPP Klient
2 500 EUR
Tato pozice není aktuálně dostupná
Chcete se podílet na zajímavých projektech nejen na Slovensku, ale i v zahraničí?
Pro našeho klienta specializujícího se na vývoj softwaru převážně pro mezinárodní banky a pojišťovny v západní Evropě hledám na hlavní pracovní poměr nadšeného Java Developera s aktivní znalostí anglického jazyka.

Náplň práce:
- vývoj a integrace softwarových řešení (Core banking systémy, platební systémy, systémy
  pro obchodování založených na Java SE, Java EE nebo Spring / Spring-Boot platformě
- návrh, odborná analýza, specifikace a implementace nových funkcionalit
- příprava a provádění Unit Testů
- analýza a oprava chyb

Požadavky:
- zkušenosti s programováním v jazyce Java SE, Java EE nebo Spring IOC / MVC
- znalost návrhových vzorů (Design patterns)
- aktivní znalost anglického jazyka
- samostatnost, logické myšlení, odpovědnost
- schopnost týmové spolupráce

Výhody:
- základní znalost front-end technologií a frameworků jako Angular 2+, HTML 5, CSS3,
  Typescript, OAuth
- zkušenosti se SCRUM / Agile metodologií
- zkušenosti s Angular 2+ nebo React

Bonusy:
- možnost cestování po západní Evropě, ale i mimo Evropu
- práce se zkušenými kolegy v prestižních bankách
- práce na různorodých projektech, žádná rutina
- plně hrazena PN, soukromá zdravotní péče
- hard & soft skills tréninky a mnoho dalších benefitů