Junior Java Developer (20538)

Praha
5/2020 (12m+)
Kontrakt přes CP
40%
90 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Máte za sebou alespoň jeden rok zkušeností s vývojem Java platforem na backendu a hledáte novou výzvu se skvělými možnostmi rozvoje? Jako kontraktor přes CoolPeople, se budete podílet na vývoji nových funkcí backend webové aplikace našeho klienta, který nabízí také možnost naučit se kódování frontendu. Jedná se o dlouhodobý projekt, u kterého je mimo jiné lákavý až 40% home office. Po skončení aktuálního projektu je plánován přesun celého týmu developerů na nový projekt s nejmodernějšími technologiemi jako je Java 11, Docker, Kubernetes a Cloud computing.

Náplň práce:
- vývoj nových funkcí backend webové aplikace, především e-shopu
- možnost podílení se na analýze, vývoji, testování i nasazení
- možnost úpravy frontendů dle aktuální nabídky služeb

Požadavky:
- min. 1-2+ roky zkušeností s vývojem Java platforem na backendu
- Java Spring, Springboot
- databáze PostgreSQL

Technologie Budoucího projektu:
- Java 11
- Docker
- Kubernetes
- Cloud computing

Výhody:
- zájem o frontend
- React

Bonusy:
- dlouhodobý projekt
- až 40% home office
- skvělé možnosti rozvoje
- agilní tým fajn lidí s příjemným manažerem