Test Analyst (20552)

Praha
4/2020 (9m)
Kontrakt přes CP
20%
130 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Chcete se podílet na přípravě testovacích cílů, scénářů a návrhů testovacích dat? Budete mít zodpovědnost za vytváření testovacích požadavků podle obchodního zadání a podle risk analýzy produktů a projektů. Součástí bude i definování vstupních a výstupních podmínek testů.

Náplň práce:
- příprava testovacích cílů, scénářů a návrh testovacích dat
- zodpovědnost za vytváření testovacích požadavků
- definice vstupní a výstupní podmínky testů
- příprava testovacích dat
- analýza výsledků testů a řešení defektů
- samostatná příprava a exekuce integračních testů Soap a Rest API v nástroji Soap UI / Ready API v PRO verzi

Požadavky:
- zkušenosti s analýzou a návrhem testovacích případů
- zkušenosti s přípravou, prováděním a vyhodnocováním funkčních testů na základě testovacích scénářů
- dobrá znalost Soap UI / Ready API v PRO verzi
- nastavení WS-Security
- využívání assertions, properties, datasources
- znalost UML
- základní znalosti metodik vývoje SW
- přehled IT technologií, trendů a platforem
- týmová práce
- systematičnost, spolehlivost, pečlivost
- samostatnost, flexibilita
- analytické myšlení

Výhody:
- dobrá znalost finanční domény
- znalost bankovnictví a bankovních produktů

Bonusy:
- home office
- inovativní prostředí
- skvělý tým
- stabilní zázemí