Data Analytik (20559)

Olomouc
5/2020
HPP Klient
45 000 CZK
Do nádherného prostředí v podhůří Hrubého Jeseníku hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného Data Analytika s praxí v oblasti databázových systémů. Zapojte se do skvěle sehraného týmu v atraktivním a rychle rostoucím prostředí nadnárodní společnosti zaměřené na výrobu feritových jader a keramických pozistorů.

Náplň práce:
- identifikace, shromažďování a analýza požadavků uživatelů
- tvorba procesních funkčních návrhů, technických specifikací systémů, jejich rozhraní a
  testování SW
- návrh databázové struktury a tvorba dokumentace k databázi
- návrh a aktualizace SW
- návrh a údržba jednotného GUI pro TDN aplikace
- spolupráce s ostatními odborníky na danou problematiku v rámci firmy i externě

Požadavky:
- VŠ, studium informačních technologií nebo elektrotechniky
- praxi z oblasti databázových systémů
- aktivní znalost AJ
- znalost práce na PC, MS Office (Excel, Word, Powerpoint)
- proaktivní přístup, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, přesnost a pečlivost
- znalost a praxe v oblasti analýzy procesu a návrhu SW
- programování v obj. orientovaném prog. jazyku
- znalosti databází Oracle, PL/SQL

Výhody:
- programování v obj. pascal

Bonusy:
- zaškolovací program přizpůsobený úrovní znalostí a zájmu kandidáta
- práci v atraktivním rychle rostoucím prostředí nadnárodní společnosti
- 25 dnů dovolené
- kurzy angličtiny zdarma
- příspěvek na MultiSport kartu
- výhodný příspěvek na mobilní tarif
- příspěvek na penzijní pojištění
- očkování proti chřipce zdarma
- podporu studia a zvyšování kvalifikace při práci
- přispíváme na fotbal, futsal, tenis a jógu s kolegy po práci

Mám zájem, kontaktujte mě