PHP Team Leader (20575)

Brno
5/2020 (12m+)
Kontrakt Klient
25%
100 000 CZK
Na kontrakt k našemu klientovi z oblasti finančního poradenství, který buduje nové interní IT oddělení, hledám zkušeného PHP vývojáře s dynamickou osobností, který se stane PHP Team Leaderem. Povedete tým zkušených vývojářů pracujících na aktualizaci interního portálu napsaného v PHP.

Náplň práce:
- zajištění efektivního vývoje interního portálu napsaného v PHP
- vedení vývoje zakázkových online aplikací
- dohled nad realizacemi projektů

Požadavky:
- předchozí zkušenosti s vedením
- znalost programování moderních webových aplikací (PHP)
- znalost objektového programování v PHP
- znalost HTML / CSS
 -znalost JavaScipt, jQuery
- zkušenosti s frameworky pro zobrazení např. bootstrap
- znalost práce s databází MySQL PostgreSQL
- zkušenost s napojením prostřednictvím API
- zkušenost s tvorbou a úpravami CRM, intranetů nebo jakýchkoli internetových aplikací
- zkušenosti s kódováním CRM a redakčních systémů

Mám zájem, kontaktujte mě