Flutter Developer (20577)

Praha, Brno, Ostrava
5/2020 (6m)
Kontrakt přes CP
100%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Chcete se podílet na smysluplném mezinárodním projektu s možností Full remote spolupráce?
Pro našeho klienta z finančního sektoru aktuálně hledám na kontrakt přes CoolPeople zapáleného Flutter Developera, který převezme odpovědnost za vývoj a údržbu aplikací zajišťujících základní prodejní proces a interakce se zákazníky v asijských zemích.

Náplň práce:
- vývoj mobilních aplikací (používaná miliony zákazníky)
- vývoj aplikací Flutter a jejich integrace s back-end službami
- spolupráce s dalšími manažery, analytiky a vývojáři, kteří pracují
  na různých vrstvách infrastruktury

Požadavky:
- min. 2 roky zkušenosti ve vývoji mobilních aplikací (ideálně Flutter, Android)
- zkušenosti s vývojem aplikací pro Android a / nebo iOS s Flutterem
- osvědčené pracovní zkušenosti s vývojem softwaru
- zkušenosti s knihovnami a API třetích stran
- zkušenosti s prácí v agilním vývojovém procesu
- znalosti používání kontroly verzí a nepřetržité integrace (Git / Jenkins)
- schopnost tvorby jasného, udržovatelného a testovatelného kódu
- dobré komunikační dovednosti v angličtině

Výhody:
- zkušenosti s návrhem Mobile App API (REST, gRPC)