JAVA Developer (20588)

Brno
5/2020
HPP Klient
70 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Pro našeho klienta, předního dodavatele softwarových řešení a konzultačních služeb v oblasti BSM a ITSM, hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného JAVA Developera s přesahem do DevOps. Dostanete příležitost pracovat v mezinárodních projektových týmech a využívat nejmodernější technologie při vývoji a údržbě aplikace napsané v Javě. Můžete se těšit na stabilní a perspektivní zaměstnání ve firmě se 100% zahraničním kapitálem, příjemné neformální pracovní prostředí s přátelskou atmosférou a možnost osobního a profesního vzdělání.

Náplň práce:
- vývoj softwarových produktů pro zahraniční zákazníky
- práce s vývojem a údržbou JAVA aplikace
- tvorba skriptu v linuxovém prostředí

Požadavky:
- znalost programování v Java a JSP s JSF
- znalost psaní JS a skriptů v Shellu
- schopnost analyzovat požadavky a najít optimální řešení
- ochota se profesně vzdělávat a překonávat nové výzvy
- komunikativní znalost AJ

Výhody:
- znalost Liferay DXP, OSGi, ELK
- zkušenosti s Apache Tomcat, Apache HTTP Server

Bonusy:
- 13. plat
- 25 dní dovolené, dle délky pracovního poměru až 30 dní
- příspěvek na stravování ve formě stravenek
- občerstvení na pracovišti
- jazykové kurzy AJ a NJ v rámci pracovní doby
- další vzdělávání, školení v tuzemsku i v zahraničí
- sick day
- relokační balíček
- firemní akce (kulturně-společenské i sportovní)
- firemní půjčky
- možnosti podílet se na výběru pracovního vybavení
- široké spektrum volitelných benefitů formou tzv. „cafeteria systému“