C# Developer (20616)

Brno
5/2020 (9m+)
Kontrakt přes CP
60%
100 000 CZK
Hledáte projekt, ve kterém uplatníte své hráčské smysly a oblibu v počítačových hrách? Na vývoj komplexních simulátoru, a to zejména střeleckých a řidičských simulátorů vojenské techniky hledám na kontrakt přes CoolPeople zapáleného Backend Developera s dobrou znalostí C# a OOP principů.

Náplň práce:
- spolupráce na návrhu a vývoji střeleckých a řidičských simulátorů vojenské techniky
- integrace menších HW a SW celků do komplexního simulátoru
- aktivní podíl na vylepšování procesu vývoje
- návrh komplexních simulačních systémů
- návrh testů

Požadavky:
- dobrá znalost principů OOP
- dobrá orientace v .NET ekosystému
- dobrá znalost C#
- znalost základních návrhových vzorů
- schopnost psát jednotkové testy
- základní znalost fungovaní počítačových sítí
- schopnost pracovat s existujícím kódem
- schopnost orientace v rozsáhlých projektech
- znalost práce se systémy správy revizí (zejména GIT)
- schopnost pracovat samostatně i ve SCRUM týmu
- komunikační znalost AJ

Výhody:
- znalost C/C++
- znalost skriptování (Python, Bash, Powershell, windows batch, atp.)
- zkušenosti s testováním a integrací systémů
- záliba v počítačových hrách

Mám zájem, kontaktujte mě