Azure Consultant (20641)

Praha
5/2020
HPP Klient
80 000 CZK
Pro našeho klienta, předního dodavatele v oblasti informační a komunikační technologie hledám na hlavní pracovní poměr Azure Konzultanta s celkovým rozhledem v oblasti aplikací, cloudových služeb a datových komunikací. Zapojíte se do rozvoje cloudového prostředí zákazníků a jeho integraci s on-premise prostředím.

Náplň práce:
- projekční činnost zaměřená na Microsoft Azure řešení
- předprodejní činnost-návrh řešení, prezentace řešení, vedení PoC, PoV
- tvorba dokumentace-High Level Design, Low Level Design
- nasazování technologií do produkčního prostředí-implementace, optimalizace
- L3 podpora-řešení složitějších problémů
- rozšiřování produktového portfolia
- poskytování konzultací a navrhování řešení založených na Azure, SharePoint a Office 365
- počítání TCO navrženého řešení
- rozvíjení prodeje řešení a služeb technickými argumenty
- nasazování navržených řešení

Požadavky:
- alespoň 5 let zkušeností v oboru IT
- celkový rozhled v oblasti aplikací a cloud služeb a datových komunikací
- velmi dobrá znalost Microsoft Azure, Office 365 a SharePoint
- velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti

Výhody:
- certifikace MS Azure Solutions Architect Expert, popř. Microsoft Office Specialist
  SharePoint

Bonusy:
- zázemí zavedené společnosti s projekty v největších firmách v bankovnictví, pojišťovnictví,
  stavebnictví, státní správě i výrobě
- možnost stabilního angažmá, účast na prestižních projektech

Mám zájem, kontaktujte mě