Solution Architect (20688)

Praha
6/2020 (6m+)
Kontrakt přes CP
20%
130 000 CZK
Pro nově připravovaný projekt z bankovního prostředí hledám na kontrakt přes CoolPeople zkušeného Solution Architekta, který se zapojí do klíčového migračního projektu spadajícího do transformačního programu a ponese odpovědnost za návrh řešení v systémech významné české banky.

Náplň práce:
- návrh, implementace a modifikace businessem požadovaných služeb, aplikací, změn do
  stávajících informačních systémů banky, návrh nových aplikací / služeb
- garance kvality návrhu IT řešení, verifikace všech částí navrhovaného řešení
- spolupráce s PM – příprava odhadů pracnosti, dekompozice a závislosti mezi
  dekomponovanými jednotkami
- zajištění komunikace a motivace expertů technického designu, technologií, infrastruktury a
  dalších, aby se podíleli na tvorbě architektury řešení a akceptovali ji
- vyhodnocení dopadů nových požadavků, oprava chyb apod.
- příprava odpovídajících odhadů a identifikace případných rizik

Požadavky:
- prokazatelné zkušenosti s implementací projektů v této nebo obdobné roli (min. 2 roky)
- angličtina pro komunikaci na projektu na denní bázi

Výhody:
- znalost prostředí banky
- orientace v oblasti Payments

Mám zájem, kontaktujte mě