JAVA Developer Junior (20723)

Praha
5/2020
HPP Klient
65 000 CZK
Baví Vás programování v jazyce JAVA a hledáte výzvu, která Vaše znalosti prohloubí a nastartuje Vaší kariéru JAVA Developera? Pro našeho klienta, který poskytuje komplexní a vysoce vyspělá enterprise řešení na míru, hledám juniorního JAVA Developera, který se bude podílet na úkolech technologických řešení. Můžete se těšit na moderní a skvěle dostupné kanceláře a možnost profesního růstu.

Náplň práce:
- analýza požadavků včetně dokumentace (analytická, implementační část, testování,
  podpora)
- návrh a/nebo spolupráce při tvorbě architektury (funkční/logické/fyzické/infrastruktura)
- instalace a konfigurace Ivanti a CA technologií
- přizpůsobení a vlastní rozvoj nad produkty CA
- vysoká dostupnost, návrhy obnovení po havárii, instalace a testování
- výkon a systém řízení

Požadavky:
- dobrá znalost RDBMS (Oracle nebo MS SQL)
- znalost HTML5
- zkušenost s vývojem aplikací
- znalost OS (Linux, Windows)

Výhody:
- znalost Eclipse nebo IntelliJ

Bonusy:
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- stravenky 100 Kč/den
- školení zajištěné společnosti na nejmodernějších technologií
- odměny na projektů
- notebook

Mám zájem, kontaktujte mě