JAVA Developer (20729)

Praha
5/2020
HPP Klient
30%
70 000 CZK
Do vývojového týmu našeho klienta hledám na plný pracovní úvazek zkušeného JAVA Developera, který se bude podílet na vývoji interních aplikací a služeb pro nově budovanou API vrstvu. Jakožto týmového hráče od Vás očekáváme aktivní zapojení do příprav návrhu řešení (solution design) na základě požadavků byznysu a zároveň i výpomoc méně zkušeným kolegům.

Náplň práce:
- zajištění vývoje interních aplikací a služeb se zaměřením na integrace mezi systémy
- návrh a realizace aplikačních komponentů dle požadavků byznysu.
- tvorba API vrstvy
- zavádění moderních technologií a postupů v rámci dodávek aplikací
- provoz aplikace v kontejnerech a v clustrovaném prostředí

Požadavky:
- hluboká znalost Javy, framework Spring
- ochota pomoct s optimalizací kódu či laděním výkonu aplikace
- zkušenosti s návrhem a vývojem webových služeb (REST, SOAP)
- orientace v práci s databázi (Hibernate, SQL)
- znalost základní principů relačních databází
- schopnost návrhu systému na základě požadavků, optimálně ve spolupráci v modelovacím
  jazykem UML a Enterprise architectem
- znalost agilní metodiky
- anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni

Výhody:
- reálné zkušenosti s Maven, Git, Docker, Kubernetes, WSO2, Angular, Struts 2

Bonusy:
- přátelská a neformální pracovní atmosféra
- mimopracovní aktivity (sportovní turnaje, výlety)
- stravenky, cafeterie
- 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na životní pojištění, rizikové životní pojištění
- akciový program, jazykové a další vzdělávání

Mám zájem, kontaktujte mě