JAVA Developer (20750)

Praha
5/2020
HPP Klient
33%
90 000 CZK
Ať už jste zkušený developer nebo JAVA nadšenec, mám pro Vás zajímavý projekt v oblasti Artificial Intelligence a Machine Learning. Pro bankovní společnost patřící mezi jedničky na českém trhu, hledám na hlavní pracovní poměr JAVA Developera se zájmem o AWS či Cloud. Zapojíte se do nově vznikajícího týmu sehraných profesionálů, od kterých načerpáte nové znalosti a dostanete tak skvělou příležitost transformovat bankovní svět. Můžete se těšit na zázemí stabilní společnosti v nových a moderně vybavených prostorách, velice zajímavé projekty a možnost občasné práce z domova.

Náplň práce:
- vývoj aplikací v AWS v Java
- dynamická práce v Agile teamu (do 10 lidí) částečně s komunikací v angličtině
- pokud Vás AI/ML baví, máte jedinečnou šanci podílet se na řešení, které využijí
  miliony uživatelů

Požadavky:
- min. 1 rok zkušeností s vývojem v Java, případně Python
- znalosti Spring boot, Jenkins, Kubernetes, SNS messaging, Microservices – Saga pattern
- praktické zkušenosti s GIT, Maven
- znalosti Atlassian nástrojů (Confluence, JIRA, Bamboo, BitBucket), Artifactory, SonarQube
- AJ na komunikativní úrovni

Výhody:
- znalost TensorFlow a Spark
- zkušenost s AWS nebo jinými Cloudy
- zájem o AI/ML

Bonusy:
- zázemí stabilní společnosti v nových moderně vybavených prostorách
- mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
- možnost práce z domova
- prostor pro Váš odborný i osobní růst
- vzdělávací kurzy (technické i netechnické)
- večírky, výjezdní teambuildingy, společenské a sportovní akce
- 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna
- příspěvky na stravu
- pojištění a penzi
- práce na zajímavých projektech, jejichž dodávky budou využívány v několika zemích v
  Evropě

Mám zájem, kontaktujte mě