Lead Developer (20755)

Brno
5/2020
HPP Klient
40%
70 000 CZK
Pro našeho klienta, který pracuje na prestižních projektech pro Evropskou kosmickou agenturu hledám na hlavní pracovní poměr Lead Developera s výbornou znalostí vývoje C++. Zapojíte se do týmu zabývajícího se vývojem výkonové elektroniky pro vysokootáčkové strojů v oblasti SPACE a energetických aplikací a dostanete tak výjimečnou příležitost zásadně ovlivnit úspěch české technologické firmy v mezinárodním měřítku.

Náplň práce:
- vedení týmu vývojářů v oblasti výkonových měničů a řízení vysokootáčkových strojů
- zapojení se do existujícího mezioborového týmu řešícího vyšší systém
- dohled nad vývojem FW pro řízení elektronicky komutovaných motorů (BLDC nebo
  PMSM) na architektuře ARM Cortex od konceptu až po realizaci
- dohled nad vývojem HW případně i FW (v závislosti na zkušenostech)
- vedení vývoje za účelem splnění funkčních požadavků, zákaznických či systémových
  specifikací a platných norem
- návrh výkonových měničů, včetně detailních analýz, návrhů a realizaci testů a dohledu nad
  interface v rámci vyššího systému
- projektová dokumentace, reportování a prezentace výsledků mezinárodním partnerům a
  zákazníkům

Požadavky:
- VŠ vzdělání v oblasti elektroniky, mechatroniky, řídicích systémů, automatizace nebo
  příbuzných oborů
- aktivní znalosti AJ (nutné pro orientaci v technické dokumentaci a komunikaci se
  zákazníky)

Výhody:
- předchozí zkušenosti s vývojem výkonových měničů či invertorů
- zkušenosti s návrhem řízení motorů

Bonusy:
- práce ve víceoborovém týmu mladých kolegů motivovaných společnou vizí
- výjimečná příležitost zásadně ovlivnit úspěch české technologické firmy v mezinárodním
  měřítku
- prostor pro samostatné plánování priorit a činností
- práce na zajímavých projektech
- reálný vliv na výslednou podobu produktu
- možnost osobního rozvoje
- odpovídající mzdové ohodnocení
- možnost částečného úvazku
- flexibilní pracovní doba
- zajímavé služební cesty
- příspěvky na stravování
- příspěvky na dovolenou
- 5 týdnů dovolené

Mám zájem, kontaktujte mě