SAP Consultant (20766)

Brno
5/2020
HPP Klient
50 000 CZK
Pro našeho klienta, tradiční českou společnost zaměřenou na výrobu speciálních a technologických ložisek ve střední Evropě hledám na hlavní pracovní poměr SAP Konzultanta modulu SD. Budete se podílet na přípravě stávajícího systému SAP na přechod na verzi SAP S/4HANA a následné implementace. Získáte skvělou příležitost seberealizace a získávání nových poznatků a zkušeností s prací s moderními technologiemi.

Náplň práce:
- administrace modulů SAP (SD), jejich customizace, správa implementovaných řešení a
  tvorba dokumentace
- správa a optimalizace kmenových dat
- příprava stávajícího systému SAP na přechod na verzi SAP S/4HANA a následná
  implementace
- hromadné kopírování dat v rámci modulu SD (ceníky, KZM, zakázky)
- aktivní vyhledávání a návrh nových řešení ve spolupráci s vlastníky procesů
- komunikace a koordinace činností s externím dodavatelem podpory
- analýza, návrh optimalizace a realizace změn firemních procesů a souvisejících funkcionalit
  SAP v rámci korporátního řešení
- spolupráce v rámci týmu SAP při integraci řešení
- školení a podpora uživatelů

Požadavky:
- samostatnost při řešení úkolů se zaměřením na produktivitu vykonávané práce a dodržování
  ambiciózních termínů při plnění úkolů
- schopnost interaktivní konzultace s uživateli
- schopnost předávat znalosti a informace (školení uživatelů)
- schopnost učit se novým věcem
- aktivně vyhledávat řešení problémů v rozlišných informačních zdrojích
- znalost AJ
- vysoké pracovní nasazení, flexibilita, loajalita ke společnosti
- ŘP sk. B (aktivní řidič)

Bonusy:
- práce s moderními technologiemi
- účast na zajímavých rozvojových projekt v oblasti PLM a integrace Windchill s IS SAP
- možnost seberealizace a získávání nových poznatků a zkušeností
- zajímavé platové ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí
- Sick days
- příspěvek na KŽP
- vzdělávací jazykové kurzy

Mám zájem, kontaktujte mě