Linux Administrator (20778)

Praha
5/2020 (12m)
Kontrakt Klient
20%
100 000 CZK
Na kontrakt k našemu klientovi, který jedničkou na trhu v oblasti cloudových uložišť hledám Senior Linux Administrátora s výbornou znalostí OS Linux, nejlépe GNU/Debian. Stanete se součástí menšího týmu mladých vývojářů zaměřených na projekt pro jedno z největších datových uložišť v ČR. V případě vašeho zájmu a dostatečného množství zkušeností dostanete jedinečnou příležitost stát se vedoucím malého týmu Administrátorů. Těšit se můžete na mladý a velice přátelský kolektiv zavedené společnosti s možností kariérního růstu.

Náplň práce:
- zodpovědnost za provoz linuxových serverů a správu serverových aplikací (Debian
  Linux), virtualizaci (LXC) a centrální správu (Puppet)
- aktivní řešení případných provozních problémů (samozřejmě ve spolupráci s
  ostatními odděleními)
- provozování aplikací a skriptů v jazycích Python, PHP, Bash a Perl
- automatizace na všech úrovních pomocí Puppet a Ansible (do budoucna plánujeme využít
  Foreman)
- verzování všech konfigurací a skriptů v GITu
- důraz je kladen na zjednodušování procesu a hledání elegantních jednoduchých řešení
  složitých problémů a zabránění overdesignu
- strategické plánování a realizace technologických upgrade s ohledem na celkové náklady

Požadavky:
- dobrá znalost OS Linux, nejlépe GNU/Debian
- definování, vyhodnocování, reporting KPI služeb, performance a kapacity CDN
- profesní rozvíjení linuxového týmu i ostatních týmů ve firmě
- definování strategie efektivních bezpečnostních standardů
- proaktivní sledování trendů, nových technologií a jejich zavadění do praxe
- nastavování procesu a dodržování standardu kvality provozovaných služeb

Bonusy:
- dlouhodobou spolupráci na HPP i ŽL
- účast na oborových konferencích a školeních
- firemní výuku jazyků
- měsíční bonusové odměny dle tvých výsledků
- pružnou pracovní dobu, možnost práce z domova
- tři sickdays a po prvním roce týden dovolené navíc
- stravenky v hodnotě 101 Kč
- pořádnou židli v menších kancelářích v centru Prahy
- bohatě zásobený bar na pracovišti
- sportovní i kulturní vyžití s kolegy na pracovišti i mimo něj (Multisport karta)
- relaxační místnost se stolním fotbálkem, šipkami a virtuální realitou Oculus Rift

Mám zájem, kontaktujte mě