JAVA Developer (20796)

Praha
6/2020 (6m+)
Kontrakt přes CP
20%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Zajímáte se o oblast Artificial intelligence a Machine Learning? Pro bankovní společnost patřící mezi jedničky v klíčových segmentech finančního trhu hledám na kontrakt přes CoolPeople JAVA Developera se zkušeností s AWS. Zapojíte se do nově vznikajícího týmu sehraných profesionálů a dostanete tak skvělou příležitost transformovat bankovní svět. Těšit se můžete na velice zajímavou práci ve stabilní společnosti v nových a moderně vybavených prostorách s možností využití home office.

Náplň práce:
- vývoj aplikací v AWS v Java
- dynamická práce v Agile teamu (do 10 lidí) částečně s komunikací v angličtině
- pokud vás AI/ML baví, máte jedinečnou šanci podílet se na řešení, které využijí
  miliony uživatelů

Požadavky:
- prokazatelné zkušenosti s implementací projektů na platformě AWS (na úrovni architektury
  řešení v AWS)
- znalost JAVA 11 SpringBoot, Docker, Terraform, EKS, API Gateway, SNS, SQS
- dobrá úroveň anglického jazyka pro komunikaci na projektu na denní bázi

Výhody:
- znalost bankovního prostředí
- znalost RASA framework výhodou

Bonusy:
- práce ve stabilní společnosti v nových moderně vybavených prostorách
- práce na zajímavých projektech, jejichž dodávky budou využívány v několika zemích v
  Evropě
- práce s lidmi podobné specializace a sdílení znalosti – zapojení do bankovních komunit