JavaScript Developer (20801)

Brno
5/2020
HPP Klient
100%
65 000 CZK
Do stabilní a setrvale rostoucí české IT společnosti se sídlem v Brně hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného JavaScript Developera se znalostí a zkušeností s Vue.JS. Budete se podílet na vývoji frontendové části interní aplikace určené pro klienty, jako jsou na příklad Centrální registry, informační systémy Ministerstva práce a sociálních věcí. Mimo vybavené a klimatizované kanceláře se můžete těšit na 100% míru home office a spoustu firemních benefitů.

Náplň práce:
- vývoji frontendové části interní aplikace
- projekt na zelené louce
- vývoj a rozvoj portálového řešení

Požadavky:
- znalosti a zkušenosti s Vue.js (verze 2.x a vyšší)
- znalostí JavaScript
- zkušenosti s JQuery
- znalosti práce s GIT

Výhody:
- znalost Kendo UI (Telerik), NET.Core 2.x a vyšší

Bonusy:
- zázemí stabilní a setrvale rostoucí české IT firmy se sídlem v Brně
- podpora profesního rozvoje zaměstnanců (školení, certifikace a podobně)
- fiskální odměny až ve výši 12 % roční mzdy, projektové a vánoční odměny
- vybavené a klimatizované kanceláře
- služební telefon s tarifem i k soukromému využití
- neformální teambuldingy hrazené firmou
- karta MultiSport, stravenková karta, příspěvek na penzijní či životní pojištění
- káva a nealko nápoje na pracovišti zdarma
- přátelský neformální kolektiv

Mám zájem, kontaktujte mě