Frontend Developer (20811)

Praha
5/2020 (6m+)
Kontrakt přes CP
40%
140 000 CZK
Hledáte projekt, kde bude mít Vaše práce reálný smysl a dopad na veřejnost? Do skvěle sehraného týmu vysoce kvalifikovaných programátorů hledám na kontrakt přes CoolPeople posilu v podobě nadšeného Frontend Developera s dobrou znalostí React.JS. Zapojíte se do nového projektu zaměřeného na vývoj webové aplikace a frontendové části CMS, který je založený na Next.JS. Těšit se můžete na zázemí stabilní Telco společnosti s agilním a velice přátelským prostředím.

Náplň práce:
- vývoj FE části webové aplikace pro miliony uživatelů
- vývoj FE části CMS (založený na Next.JS)
- spolupráce při návrhu a implementaci
- spolupráce s vysoce kvalifikovanými profesionály z různých oborů
- práce v agilním a přátelském prostředí

Požadavky:
- výborná znalost React, Redux, TypeScript
- zkušenosti s Next.JS a SSR vývojem aplikací
- zkušenosti s Gutenberg
- API design (React app x REST API)
- Git (Bitbucket)
- Jira, Confluence

Výhody:
- zkušenosti s vývojem backendu (Next.JS)

Mám zájem, kontaktujte mě