JAVA Developer Junior (20826)

Praha
5/2020
HPP Klient
20%
40 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Hledáte pracovní příležitost, která Vám pomůže nastartovat Vaší snovou kariéru JAVA Developera? Na hlavní pracovní poměr pro ověřeného experta na bezpečnost a ochranu dat, osobních údajů, dokumentů a informací hledám juniorního JAVA Developera se zájmem a chutí rozšiřovat své všeobecné i specializované technologické znalosti, které vzápětí uplatní při řešení úkolů spojených s vývojem produktů jak pro komerční sektor, tak pro státní správu.

Náplň práce:
- vývoj a konzultace nových řešení (společně s kolegy z JAVA týmu)
- realizace a testování nového řešení, ověřování jeho funkčnosti
- hledání alternativní cesty a způsobů realizace řešení
- aktivní účast na návrhu nových funkcí, architektury aplikací a integraci

Požadavky:
- Java
- Spring framework, JPA nebo Hibernate
- webové služby, SOAP, REST, XML, XSD, WSDL
- Tomcat
- SQL

Výhody:
- JavaScript

Bonusy:
- možnost part-time spolupráce (vhodné pro studenty)
- svobodná volba HW a OS a vše ostatní, co budete ke své práci potřebovat
- až 2 dny home office týdně
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek do důchodového spoření
- bonus „do kolébky“ při narození dítěte
- při zaměstnaneckém pracovním poměru odpovídající platové ohodnocení + roční bonus ve
  výši 10% roční mzdy